APLIKÁCIA NA HORNÉ KONČATINY

Horné končatiny a ramená sú veľmi častou oblasťou, kde sa stretávame s bolesťou pohybového aparátu. Problémy môžu byť dané ako degeneratívnymi procesmi súvisiacimi s vekom, tak chronickými prejavmi artritídy alebo preťažovaním jednotlivých svalových skupín alebo kĺbov, a to jednorazovo alebo vplyvom dlhodobo sa opakujúcich stereotypných pohybov alebo pracovných návykov. Typicky sa tak stretávame s bolesťou ramenného kĺbu, ťažkosťami karpálneho tunela alebo veľmi frekventovaného tenisového lakťa.
Práve poslednému problému sa venujeme v našom edukačnom videu s fyzioterapeutom Bc. Filipom Holčákom..

TENISOVÝ LAKEŤ

Tenisový lakeť je veľmi častým problémom horných končatín. Označenie evokuje pôvod v športe, ale oveľa častejšie týmto bolestivým preťažením lakťových šliach a úponov trpia osoby pracujúce pri počítači, strojoch alebo remeselníci.
Pre úľavu od bolesti tenisového lakťa je možné aplikovať kryštálové náplasti AU-MEDIC s obsahom kremíka. Pre maximálnu účinnosť je nutnú správna aplikácia krystal tapov. V prípade bolesti tenisového lakťa to znamená aplikáciu z vonkajšej strany lakťového kĺbu. Podľa intenzity bolesti je vhodné aplikovať 1 až 4 tapy. Nalepené krystal tapy AU-MEDIC obmedzujú bolesť lakťového kĺbu až po dobu jedného týždňa.

Pozrite sa na návodné video, ako AU-MEDIC pri ťažkostiach tenisového lakťa správne aplikovať.

AU-MEDIC BLOKÁTOR BOLESTI

NELIEČI PRÍČINU BOLESTI,
ALE ZNIŽUJE POCIT A INTENZITU BOLESTI.

AU medic