APLIKÁCIA NA CHRBÁT

Bolesti chrbta patria medzi veľmi rozšírené civilizačné ťažkosti.
Na rozdiel od iných porúch pohybového aparátu navyše často nedochádza k ich rozvoju až neskôr v priebehu života, ale postihujú aj mladých jedincov v produktívnom veku.
Na vine je najčastejšie sedavý spôsob života alebo nevhodné pohybové návyky.

CERVIKOBRACHIÁLNY SYNDRÓM

Jednou z obvyklých komplikácií spojenou so sedavým spôsobom života a dlhodobou prácou pri počítači je rozvoj tzv. cervikobrachiálneho syndrómu, teda poruchy krčnej chrbtice prejavujúcej sa najčastejšie bolesťou smerujúcou do oblasti ramien alebo paží.
Pre úľavu od bolesti je možné aplikovať kryštálové náplasti AU-MEDIC s obsahom kremíka, ktoré bez vedľajších účinkov obmedzujú bolestivé pocity. K dlhodobému vyriešeniu ťažkostí je však nutné zaradenie pravidelného pohybu, naťahovacích cvikov a ergonomická úprava pracovného miesta. Pre maximálnu účinnosť tapov AU-MEDIC je nutná ich správna aplikácia. V prípade cervikobrachiálneho syndrómu to znamená aplikáciu v oblasti krčnej chrbtice. Podľa intenzity bolesti je vhodné aplikovať 1 až 4 tapy. Nalepené krystal tapy AU-MEDIC obmedzujú bolesť až po dobu jedného týždňa.

Pozrite sa na návodné video, ako AU-MEDIC pri bolesti krčnej chrbtice správne aplikovať.

BLOKÁDY SI

Častým problémom súvisiacim s nevhodnou polohou pri práci v sede alebo nosením ťažších tašiek a notebookov na jednom ramene sú blokády SI alebo blokády krížovo-bedrového kĺbu. Tie sa prejavujú najčastejšie bolesťou vystreľujúcou z oblasti bedrovej chrbtice až smerom k zadku.
Okrem úpravy polohy sedu a nerovnomerného zaťaženia chrbta, je možné pre úľavu od bolesti aplikovať kryštálové náplasti AU-MEDIC, ktoré bez vedľajších účinkov obmedzujú bolestivé pocity. Pre maximálnu účinnosť je nutná správna aplikácia krystal tapov. V prípade blokád SI to znamená aplikáciu v oblasti bedrovej chrbtice. Podľa intenzity bolesti je vhodné aplikovať 1 až 4 tapy. Nalepené krystal tapy AU-MEDIC obmedzujú bolesť až po dobu jedného týždňa.

Pozrite sa na návodné video, ako AU-MEDIC pri bolesti v oblasti bedier a krížovo-bedrového kĺbu správne aplikovať.

BOLESŤ BEDROVEJ CHRBTICE

Veľmi frekventovanou komplikáciou je u dospelých bolesť v oblasti bedrovej chrbtice súvisiacej najčastejšie s preťažením alebo ochabnutosťou bedrového svalstva, pohybovými stereotypmi alebo degeneráciou medzistavcových platničiek.
Okrem úpravy pohybových návykov, ktoré problém spôsobujú, je možné pre úľavu od bolesti aplikovať kryštálové náplasti s obsahom kremíka. Pre maximálnu účinnosť je nutnú správna aplikácia krystal tapov AU-MEDIC. V prípade bolesti bedrovej chrbtice to znamená aplikáciu v oblasti dolnej časti chrbta, kedy je podľa intenzity bolesti vhodné aplikovať 1 až 4 tapy. Krystal tapy AU-MEDIC potom obmedzujú bolesť až po dobu jedného týždňa.

Pozrite sa na návodné video, ako AU-MEDIC pri bolesti bedrovej chrbtice správne aplikovať.

AU-MEDIC BLOKÁTOR BOLESTI

NELIEČI PRÍČINU BOLESTI,
ALE ZNIŽUJE POCIT A INTENZITU BOLESTI.

AU medic